1 "kalitenin temellerini" İnşaa ediyoruz Gelişen teknolojilerin uygun alanlarda kullanılarak yapılmış
En kaliteli inşaat alanları. Kaliteli yaşam tesadüf olamaz.
2 rüyalarınızı biz gerçekleştirelim garanti ediyoruz Hayalini kurduğunuz sıcacık yuvanıza kavuşurken
Kaliteli yaşamın anahtarına sahip olun.

KURUMSAL

Güç birliği öncesinde; toplu konut projeleri, ticaret merkezleri, oteller, benzin istasyonları, sanayi yapıları gibi birçok değişik alanda anahtar teslimi işler gerçekleştiren ortaklar; Aydın Seramik çatısı altında, globalleşen inşaat sektörü içindeki paylarını arttırırken şehirlere değer katan daha büyük projeler üretmiş ve Türkiye’de inşaat sektöründe fark yaratan yenilikçi bir şirket oluşturmuşlardır. Gücünü ortaklıklarının engin deneyimlerinden ve güçlü finansman yapısından alan Aydın Seramik; özellikle uluslararası standartta, insan odaklı, çevreye saygılı, hizmet kalitesi yüksek ve ileri teknoloji ürünü ofis, konut ve karma projeleriyle inşaat sektöründe öncü bir marka haline gelmiştir. Hayata geçirdiği eşsiz yatırımlarıyla hayallerinizi inşa etmeyi misyon edinen Aydın Seramik; nitelikli ve marka değeri olan proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, teknik müşavirlik ve her türlü inşaatın yapım taahhüdü konusunda deneyim sahibi ekibiyle üst düzeyde bir kalite seviyesi yakalamış ve aldığı ödüller ile bu özelliğini defalarca kanıtlamıştır.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak amacımız; olabilecek en yüksek standartları sağlayarak yatırım yaptığımız şehre değer katan ve inşaat sektörünü geleceğe taşıyacak projelere imza atmaktır. Gerek müşterilerimizle, gerekse de işçi-işveren ilişkilerimizde büyük bir aile yaklaşımıyla tutarlı ve duyarlı bir tavır izlemekteyiz. Aydın Seramik olarak; dinamik ve kurumsal yapımızı sürekli geliştirerek işletmecilik ve iş idaresi anlayışında da örnek bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız.

Genel hatlarıyla Aydın Seramik olarak hedeflerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

 • İnsan odaklı, çevreye saygılı, güçlü mimari kimliği olan, teknoloji ürünü ve yatırım uzmanlığımızın eseri projeler geliştirmek.
 • Üretim, satış, pazarlama, teslim ve teslim sonrasında samimi, güvenilir, kalitesi yüksek ve profesyonel hizmet anlayışımızı her gün daha da ileriye taşımak.
 • Dürüstlük, şeffaflık, insana ve çevreye saygı, şehre değer katma, üretkenlik, takım çalışması, müşteri odaklı proje geliştirme, işleri zamanında teslim etme, kurumsal yönetim, profesyonellik ve sürekli kendini yenileme prensiplerimizden asla ödün vermeden çalışmaya devam etmek.
 • Şirketimizi; değerlerimize uygun ve dinamik bir şekilde yöneterek; başta sizlerle oluşturduğumuz büyük Aydın Seramik ailesi olmak üzere tüm paydaşlara sürekli değer katmak ve uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir şirket olmak.
 • Yaşamayı hayal ettiğiniz mekânları hayata geçirirken; eğitimli, birikim sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadromuzla, üretim sürecinin her aşamasında, kaliteyi, memnuniyeti, iş güvenliğini, güvenilirliği ve katılımcı yönetim anlayışını temel alan bir program izlemek.

Aydın Seramik olarak bugüne kadar hayata geçirdiğimiz her projemizde; koşullar çerçevesinde en üst kalite standardını bir hedef olarak belirledik. Şirket içerisinde standart bir kalite yakalamak ve projelerin hatasız olarak, istenilen şartlarda gerçekleştirilmesini sağlamayı amaçladık.

Bu doğrultuda;

 • Çalışanlarımızın verimliliğini şirket standartlarında tutmak ve bu standartları korumak için kurumsal eğitim programları düzenleyerek, bu süreçte alınan sonuçları, uygulamalarla hayata geçiriyoruz.
 • Şirketimizin ve projelerin üretim, yönetim ve kalite standartlarını belirleyip, bu standartları kurumsal yapıyla bütünleştirerek, kurumsal gelişimi ve dinamizmi sağlıyoruz..
 • En üst düzey katılımla kalite kontrol faaliyetlerini içinde bulunarak organize ediyoruz ve denetliyoruz.
 • Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ve ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, işimizin kalitesini arttırmayı, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, çevreye ve topluma değer katan projeler üretmeyi, kalite kontrol süreçlerini günümüzün gerektirdiği standartlarda uygulamayı, işimizi söz verdiğimiz zamanda teslim etmeyi temel prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz.
 • İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile ilişkili tüm yasal şartlara uymaya ve uygunluğunu takip etmeye tavizsiz bir şekilde özen gösteriyoruz.
 • Merkez ofisimizde ve şantiyelerimizde iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirme konusunda gerekli önlemleri alıyoruz.
 • Çevre kirliliğinin Dünya’mıza zararlarının farkında olarak doğal kaynak kullanımını destekliyoruz. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği üst seviyede ve ileri teknoloji ürünü projeler üretmeye dikkat ediyoruz.

TANITIM FİLMİ

Open chat
1
Merhabalar;

Bize yazın..