• By demom
  • / 28 Aralık 2018
  • / Genel

Aydın Seramik İnşaat

Aydın Seramik İnşaat Ltd. Şti. Prensip olarak belirlediği “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Günümüzün teknolojilerini kullanmaktan kaçınmayan ”Aydın Seramik” Yenilikçi kadrosuyla tüm hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile devam ederken aydında ilklere imza atmanın gururunu yaşıyor.

İnşaat Sektörü

Güç birliği öncesinde; toplu konut projeleri, ticaret merkezleri, oteller, benzin istasyonları, sanayi yapıları gibi birçok değişik alanda anahtar teslimi işler gerçekleştiren ortaklar; Aydın Seramik çatısı altında, globalleşen inşaat sektörü içindeki paylarını arttırırken şehirlere değer katan daha büyük projeler üretmiş ve Türkiye’de inşaat sektöründe fark yaratan yenilikçi bir şirket oluşturmuşlardır. Gücünü ortaklıklarının engin deneyimlerinden ve güçlü finansman yapısından alan Aydın Seramik; özellikle uluslararası standartta, insan odaklı, çevreye saygılı, hizmet kalitesi yüksek ve ileri teknoloji ürünü ofis, konut ve karma projeleriyle inşaat sektöründe öncü bir marka haline gelmiştir. Hayata geçirdiği eşsiz yatırımlarıyla hayallerinizi inşa etmeyi misyon edinen Aydın Seramik; nitelikli ve marka değeri olan proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, teknik müşavirlik ve her türlü inşaatın yapım taahhüdü konusunda deneyim sahibi ekibiyle üst düzeyde bir kalite seviyesi yakalamış ve aldığı ödüller ile bu özelliğini defalarca kanıtlamıştır.

Yapı Market

Aydın Seramik, hem perakende hem de toptan alımlarınızda en uygun fiyatları sunmaktadır. Kaba inşaat, Seramik, Akrilik & Vitrifiye, Armatür, Boya, Sıhhi Tesisat, Yapı Kimyasalları, Ankastre, İzolasyon sektörlerinde hizmet veren Aydın Seramik en seçkin firmaların bölgedeki ana satıcısı ve tek distrübitörüdür.

Aydın Seramik müşterilerine verdiği hizmet konusunda sınır tanımaz. Öyle ki, almayı düşündüğünüz ürünün öncelikle nasıl görüneceğini tasarımcılar eşliğinde 3 boyutlu çizimleriyle birlikte inceleyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi bir çok hizmeti alabilmek için sizleri ofisimize bekleriz…

Beton Sıva

Aydın Seramik Ltd, çatısı altında farklı hizmet olarak sunulan hazır beton üretimi ve satışı, sektördeki hızlı gelişme ve artan talep göz önüne alınarak organizasyonel verimliliği daha da artırmak amacıyla ayrı bir kurumsal şirket kimliğiyle bir çatı altında toplanarak  AYDIN BETON, kuruldu.

Demir

İnşaat projlerinde, zaman ve finansal kazancınızı arttırıyoruz. Porejelerinizdeki demir ölçülerini sizlere hazır şekilde sunuyoruz.

Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile ihtiyaç duyduğunuz kadar demiri gününde teslim ediyor, demir stoklarımız sayesinde mağduriyet yaşanmaması ve projelerinizin gününde bitmesi için çalışıyoruz.

Petrol

Günlük yaşam tarzımız hızla değişmektedir. Modern kentleşme hızla gelişiyor. Sokaktaki araç sayısı gittikçe artıyor. Hayatımızın bölünmez parçası olan araçlar da bizimle birlikte sürekli gelişiyor. Bazı insanlar artık kendi hayatlarını araçsız düşünemiyorlar. Her gün daha yeni daha gelişmiş araç modelleri çıkıyor. Araçlar daha sofistike mekanizmaya sahip ve daha çok ilgi talep ediyorlar. Modern araçların önde gelen ve son zamanlarda önemi artan ihtiyacı yakıt kalitesidir. Günümüzün motor yakıt kalitesi Avrupa standartlarına uygun olmak zorundadır. Çevre sorunları da en önde gelen sorunlardan biridir. Bu sorunları çözmek için öyle bir yakıt türü sunulmalı ki bu yakıt çevre için tehlikesiz olmalı ve araçlara zarar vermemelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhabalar;

Bize yazın..