Aydın Seramik

Hakkında

Aydın Seramik İnşaat Ltd. Şti. Prensip olarak belirlediği “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Günümüzün teknolojilerini kullanmaktan kaçınmayan ”Aydın Seramik” Yenilikçi kadrosuyla tüm hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile devam ederken aydında ilklere imza atmanın gururunu yaşıyor.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize en yeni teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda verimli ve kaliteli üretim ortamları sunarak rekabet güçlerini sürekli kılmak, Makul fiyatlandırma ile sektörü kaliteli üründen mahrum etmemek.

Müşteri ayrımı yapmaksızın, tüm müşterilerimizi hedefimiz olan dünyayı kuşatan ticari köprümüzün bir parçası gibi görmek. Ailemizin fertleri olarak gördüğümüz firma müşteri ve çalışanlarımızın sayısını artırmaktır.

Shop_7-1-200x350

MİSYONUMUZ

Kendisine belirlemiş olduğu kalite çizgisi çerçevesinde hareket ederek, en iyi hizmeti sunmayı ve insanların hayatlarını kolaylaştıran çözümler

Üretmeyi kendisine amaç ediniş olan Aydın Seramik GRUBU, her gün bir önceki günün önüne geçerek, adım adım ilerlemeyi hedeflemektedir.

120

Proje Bitti

10000 +

Mutlu Müşteri

200 +

Çalışan Sayısı

20

Yıldır Hizmette

AYDIN SERAMİK BÜNYESİNE BAĞLI

Şirketlerimiz

Aşağıdaki bağlantılardan şirketlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Open chat
1
Merhabalar;

Bize yazın..